• South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Black Friday

    ★★★½

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Resort

    ½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Blood Conscious

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Censor

    ★★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★

  • Caveat

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Come True

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Alone

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • 365 Days

    ½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • The Night House

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★½