Sort by
  • Genie

    ★★★

  • Dashing Through the Snow

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Old Dads

    ★★★½

  • The Conference

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Rustin

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Love Tactics 2

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Grand Tour: Eurocrash

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • My Fault

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★