• Free Guy

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Cinderella

  • Oxygen

    ★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Mildred Pierce

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Trial of Joan of Arc

    ★★★★★

  • Joan of Arc at the Stake

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Pink Flamingos

    ★★★

  • The Official Story

    ★★★★★

  • Serial Mom

    ★★★★

  • Polyester

    ★★★

  • The Final Girls

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★