Sort by
  • Reptile

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bones and All

    ½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Interceptor

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Am I Ok?

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • Love Hard

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • The Starling

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

  • Vacation Friends

    ★★★

  • He's All That

    ★★½

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • Old

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★½

  • Good on Paper

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • The Unholy

    ★½

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★