Sort by
  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Orlando, My Political Biography

    ★★½

  • Memories from a Dog That Could Not Parade

  • Another cursed movie

    ★★½

  • Nélida

  • 18 de julio

  • El sueño de la actriz

  • Nina & Emma

  • Carne

  • To Catch a Killer

    ★★

  • Miami

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Souvenir d'Athènes

  • The Fuckee's Hymn

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Alcira y el campo de espigas

    ★½

  • 20,000 Species of Bees

    ★★

  • Bad Living

  • Tótem

    ★★★

  • The Trial

    ★★★★

  • Before Madrid

  • About Thirty

    ★★★★

  • Amores pendientes

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Lobo Feroz

    ★★

  • Missing

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Maleza

  • Dysphoria

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★

  • Portrait of My Father

    ★★★½

  • Por la pista vacía

    ★★★★

  • Julio, felices por siempre

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Guazuvirá

  • Halloween Ends

    ★★

  • Togo

    ★½

  • Nariño y la Rambla

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★

  • Friends on a Country Road

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Son

    ★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Other People's Children

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★½

  • Argentina, 1985

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★½

  • Bones and All

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ½

  • TÁR

    ★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Retrato de un ruido.