Sort by
  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Paint

    ★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Clerks III

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★½