Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Art for Everybody

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Sick

    ★★★