Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★

  • Spirited

    ★★★

  • She Said

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Redeem Team

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★½

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

  • Untold: The Race of the Century

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★½

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Princess

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Father of the Bride

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Our Father

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Polar Bear

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Bubble