Sort by
  • Good Burger 2

  • Napoleon

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

    ★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

    ½

  • V/H/S/85

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • The Machine

  • Asteroid City

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ½

  • The Little Mermaid

  • The Mother

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Quasi

    ★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ½

  • Ghosted

    ★½

  • Nude

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ½

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★½

  • Reality

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★