Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Gigi & Nate

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • Army of Thieves

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

  • Vivo

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Army of the Dead

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • A Glitch in the Matrix

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★★

  • Peninsula

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Dracula

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 1917

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Mister America

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★★

  • Blood Quantum

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★★

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★★★