Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Karen

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Baby Oopsie 3: Burn Baby Burn

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Lair

    ★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Baby Oopsie 2: Murder Dolls

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

  • Incantation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Cellar

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

  • Dracula: The Original Living Vampire

    ½

  • Speak No Evil

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • A Christmas Number One

    ★★