Sort by
  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Waitress the Musical - Live on Broadway!

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Queen Cleopatra

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ½

  • Murder Mystery 2

    ½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Bottoms

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • j-hope IN THE BOX

  • Creed III

    ★★★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Élégie

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Chhatriwali

    ½

  • Mission Majnu

    ½

  • You People

    ½

  • Bank of Dave

    ½

  • Dog Gone

    ½

  • Disconnect: The Wedding Planner

    ½

  • The Dangerous Rise of Andrew Tate

    ½

  • JUNG_E

    ½

  • The Angel Next Door Spoils Me Rotten

  • The Old Way

    ½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Alkhallat+

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★

  • Stutz

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ½

  • Falling for Christmas

    ½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Go Fishboy

    ★★★

  • She Said

  • Black Adam

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • A Beautiful Rush

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Flying Backwards

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ½

  • The Fabelmans

    ½

  • Causeway

    ★½

  • High & Low The Worst X

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

  • Samaritan

    ★★★★

  • A Conversation on The Report

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★★