Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Me Time

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★