• Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Joker

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Midsommar

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Killing

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • Suspiria

    ½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Lords of Chaos

    ½

  • Hereditary

    ★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★★

  • Creep 2

    ★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • It

    ★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Phantasm: Ravager

  • Colossal

    ★★★½

  • 31

    ★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Devil's Candy

    ★★½

  • Baskin

    ★★★★★

  • Deathgasm

    ★★★

  • Sinister 2

  • Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls

    ★★★★★

  • Poltergeist

    ★★

  • The Guest

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • Filth

    ★★★★

  • The Green Inferno

    ★★★

  • Jodorowsky's Dune

    ★★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★★

  • Blue Is the Warmest Color

    ★★★

  • Only God Forgives

    ★★★★★

  • Evil Dead

    ★★

  • Django Unchained

    ★★½

  • Hate Crime

    ★★★★

  • The Collection

    ★★★

  • Dredd

    ★★★★½

  • Spring Breakers

    ★★★★★

  • Maniac

    ★★★★★

  • Black Metal Veins

    ★★★★★

  • Mac & Devin Go to High School

    ★½

  • Prometheus

    ★★★½

  • Sinister

    ★★★★

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★★

  • Kotoko

    ★★★★★

  • The Human Centipede 2 (Full Sequence)

    ½

  • Drive

    ★★★

  • Puella Magi Madoka Magica

    ★★★★★

  • Beyond the Black Rainbow

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Super

    ★★★★★

  • Inception

    ★★½

  • A Serbian Film

    ★★★★★

  • Sex and the City 2

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★

  • The Book of Eli

    ★★★

  • Tetsuo: The Bullet Man

    ★★★

  • Halloween II

    ★★★★½

  • The Collector

    ★★★★★

  • The Hills Run Red

    ★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★½

  • Antichrist

    ★★★★★

  • S. Darko

  • The Human Centipede (First Sequence)

    ★★★★★