Sort by

Jillian 💐 has logged 12 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Brave

Brave

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
I Saw the Light

I Saw the Light

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Weekend Away

The Weekend Away

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry