Sort by
  • Nightbitch

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Lightyear

    ★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Close

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Our Father

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Farmer's Daughters

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

  • The Outwaters

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Breaking

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½