• Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Jurassic World

    ★½

  • Jurassic Park III

    ★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★½

  • Jurassic Park

    ★★★½

  • Starship Troopers

    ★★★½

  • Tremors

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Lust, Caution

    ★★★

  • Léon: The Professional

    ★★½

  • Body Double

    ★★½

  • Rear Window

    ★★★½

  • Rope

    ★★★★

  • The Legend of Hei

    ★★½

  • Airplane!

    ★★★

  • Carlito's Way

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Up

    ★★★½