Sort by

jhilburg has logged 36 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★½
Edit this entry  
02
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★
Edit this entry  
26
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★
Edit this entry  
26
Mad Max Beyond Thunderdome

Mad Max Beyond Thunderdome

1985
×
★★★½
Edit this entry  
20
Wild at Heart

Wild at Heart

1990
×
★★★
Edit this entry  
18
Eliminators

Eliminators

1986
×
Read the review Edit this entry  
12
Diana: The Musical

Diana: The Musical

2021
×
½
Edit this entry  
27
65

65

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Highlander: The Source

Highlander: The Source

2007
×
½
Edit this entry  
15
Black Dynamite

Black Dynamite

2009
×
★★★★
Edit this entry  
14
Nemesis

Nemesis

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★
Edit this entry  
31
The Ninja Squad

The Ninja Squad

1986
×
Read the review Edit this entry  
25
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Astrologer

The Astrologer

1975
×
Read the review Edit this entry  
17
The Prophecy

The Prophecy

1995
×
Edit this entry  
16
Scanners

Scanners

1981
×
★★★
Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Beastly

Beastly

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
04
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
03
Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Hawk the Slayer

Hawk the Slayer

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Edit this entry  
14
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Zëiram

Zëiram

1991
×
★★★
Edit this entry  
05
Saloum

Saloum

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
Queen of the Damned

Queen of the Damned

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Cell

The Cell

2000
×
Read the review Edit this entry  
22
The Garbage Pail Kids Movie

The Garbage Pail Kids Movie

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
22
All the Beauty and the Bloodshed

All the Beauty and the Bloodshed

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Titane

Titane

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
RRR

RRR

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry