Sort by
  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

    ★½

  • X

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Help

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★

  • Surviving 9/11

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★