Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★½

  • V/H/S/85

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • House Party

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ½

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

  • Sick

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★