Sort by
  • You People

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Back to the Outback

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★½