• Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Pinocchio: A True Story

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • C.I.Ape

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★★½

  • He's All That

    ★½

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Around the World in 80 Days

    ★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★