Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • She Said

    ★★★

  • Till

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Death on the Nile

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Rocks

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½