• Jackass 4.5

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Polar Bear

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • El Deafo

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Rumble

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Bruce Springsteen & The E Street Band - The Legendary 1979 No Nukes Concerts

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • Encanto

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Addams Family 2

  • No Time to Die

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

  • Dune

    ★½

  • Belfast

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Card Counter

  • Malignant

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • NYC Epicenters 9/11➔2021½

    ★★★

  • Respect

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Budd Boetticher: A Study in Self-Determination

    ★★★½

  • Vivo

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ½

  • Pig

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Stillwater

    ★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Rock Dog 2: Rock Around the Park

    ½

  • In the Heights

    ★★★

  • Riverdance: The Animated Adventure

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★½