Sort by

jesusvol2 has logged 13 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Spy Kids

Spy Kids

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Book of Life

The Book of Life

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Flee

Flee

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry