Sort by
  • Little Death

    ½

  • Mooned

  • Silent Night

    ★★

  • Wonka

    ★★½

  • Leo

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • Migration

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of the Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Are You My Groot?

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Once Upon a Studio

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★