Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Tahoe Joe

  • Cursed Friends

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Mister Creep

  • Prey

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • CHEST

    ★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

  • Gone in the Night

    ★½

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Surviving Paradise: A Family Tale

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Last Radio Call

    ★★½

  • Gold

    ★★★½

  • Deadware

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Black Friday

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Day Of Disappearance

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Manor

    ★★★

  • Bingo Hell

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Kate

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Small Engine Repair

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Baby Oopsie

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★★