Sort by
  • Madame Web

  • Upgraded

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★★

  • Argylle

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Anyone But You

    ★★★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • Journey to Bethlehem

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Sweet East

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • White House Plumbers

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★