Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Unwelcome

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Beast

    ★★

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vesper

    ★★★

  • The Princess

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½