Sort by

Jerome1994 has logged 32 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Respect

Respect

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mosquito State

Mosquito State

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
He's All That

He's All That

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Night House

The Night House

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Homeroom

Homeroom

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Demonic

Demonic

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Joe Bell

Joe Bell

2020
×
Read the review Edit this entry  
19
Naked Singularity

Naked Singularity

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Masquerade

Masquerade

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Beckett

Beckett

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Bleed With Me

Bleed With Me

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Vivo

Vivo

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Val

Val

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Boy Behind The Door

The Boy Behind The Door

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Last Mercenary

The Last Mercenary

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Batman: The Long Halloween, Part Two

Batman: The Long Halloween, Part Two

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Rock Dog 2: Rock Around the Park

Rock Dog 2: Rock Around the Park

2021
×
Read the review Edit this entry