• The Christmas Ball

    ★★★½

  • Under the Christmas Tree

    ★★★★

  • Toying with the Holidays

    ★★

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Blending Christmas

    ★★

  • The Holiday Fix Up

    ★★★

  • A Christmas Miracle for Daisy

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★★½

  • A Fiancé for Christmas

    ★★★

  • The Housewives of the North Pole

    ★★

  • Christmas Movie Magic

    ★★½

  • David and the Elves

    ★★

  • A Furry Little Christmas

    ★★½

  • A Lot Like Christmas

    ★½

  • Sister Swap: A Hometown Holiday

    ★★½

  • It Takes a Christmas Village

    ★★½

  • Kirk Franklin's A Gospel Christmas

    ★★★★

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★★

  • Jingle Bell Princess

    ★★★

  • Eight Gifts of Hanukkah

    ★★★½

  • Sugar Plum Twist

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★★★

  • Match Made in Mistletoe

    ★★★

  • Christmas in Tahoe

    ★★★

  • The Christmas Contest

    ★★★

  • Time for Them to Come Home for Christmas

    ★★★

  • Royally Wrapped For Christmas

    ★★

  • Christmas at Castle Hart

    ★★★

  • Christmas in Tune

    ★★★½

  • An Unexpected Christmas

    ★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Christmas on 5th Avenue

    ★★½

  • A Kiss Before Christmas

    ★★★

  • A Kindhearted Christmas

    ★★★

  • Five More Minutes

    ★★★½

  • Christmas Together With You

    ★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Dancing Through the Snow

    ★★★

  • Nantucket Noel

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Snowed In for Christmas

    ★★½

  • A Holiday in Harlem

    ★★★

  • Christmas Time Is Here

    ★½

  • One December Night

    ★★★★

  • My Christmas Family Tree

    ★★★½

  • Open by Christmas

    ★★★

  • Father Christmas Is Back

    ★★★

  • A Christmas Treasure

    ★★

  • Debbie Macomber's A Mrs. Miracle Christmas

    ★★★★

  • The Great Christmas Switch

    ★★

  • Next Stop, Christmas

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★★★

  • Gingerbread Miracle

    ★★★

  • Christmas Sail

    ★★★½

  • The Christmas Promise

    ★★½

  • Much Ado About Christmas

    ★★★

  • 13 Minutes

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Christmas in Harmony

    ★★★½

  • The Santa Stakeout

    ★★★★

  • Boyfriends of Christmas Past

    ★★★

  • Christmas in My Heart

    ★★★½

  • You, Me and the Christmas Trees

    ★★

  • The Manor

    ★★★