Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Dude Perfect: Backstage Pass

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • I Still Believe

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Dolittle

    ★½

  • Togo

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Five Feet Apart

    ★★★½