• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★★

  • The Forgotten Battle

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Rams

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • Honest Thief

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★★★

  • Unhinged

    ★★★★★

  • Peninsula

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • Good Boy

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • The Good Liar

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★★

  • Midway

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★