• Olivia Rodrigo: A Short Film

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Jeff Dunham: Beside Himself

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Night Swim

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • The Professor

    ★★★★★

  • Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

    ★★★½

  • Skyscraper

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • The Week Of

    ★★★

  • Midnight Sun

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • 68 Kill

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Fist Fight

    ★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • Miracles from Heaven

    ★★★★★

  • Sausage Party

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Heist

    ★★★½

  • Mr. Right

    ★★★½

  • San Andreas

    ★★★★★

  • The DUFF

    ★★½

  • Fifty Shades of Grey

    ★★★

  • 16 And Missing

    ★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • This Is Where I Leave You

    ★★★★★

  • Into the Storm

    ★★★

  • 22 Jump Street

    ★★★★★

  • Blended

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★

  • Missing at 17

    ★★★

  • We're the Millers

    ★★★★★

  • The To Do List

    ★★★½

  • Grown Ups 2

    ★★★★★

  • The Heat

    ★★★★

  • The Purge

    ★★★

  • The Hangover Part III

    ★★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • Admission

    ★★½

  • This Is 40

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Spring Breakers

    ★★★★

  • An American Girl: McKenna Shoots for the Stars

    ★★★½

  • Ted

    ★★★

  • Poolside

  • The Avengers

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★★★

  • The Rum Diary

    ★★½

  • Footloose

    ★★★★★

  • Dolphin Tale

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Friends with Benefits

    ★★★★

  • The Hangover Part II

    ★★★★★