jenna has logged 11 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Closet Monster

Closet Monster

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
Black Mirror: Hang the DJ

Black Mirror: Hang the DJ

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Black Mirror: Arkangel

Black Mirror: Arkangel

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry