Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Bros

  • Dead for a Dollar

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • EO

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★

  • To Leslie

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Living

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Passion of Napoleon Bonaparte

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★