Sort by

jenna has logged 20 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sleeping with Other People

Sleeping with Other People

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Horrible Bosses 2

Horrible Bosses 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mother's Day

Mother's Day

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
That's My Boy

That's My Boy

2012
×
★★
Read the review Edit this entry