Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Metallica: 72 Seasons - Global Premiere

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Pepsi, Where's My Jet?

  • Talk to Me

    ★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • Lightyear

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Facing Nolan

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★

  • The Tuck Rule

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back