Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★