Sort by
  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Muse: Simulation Theory

    ★★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Midway

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Extra Ordinary

    ★★½

  • The Green Book: Guide to Freedom

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • The VelociPastor

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • American Made

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★½

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★