Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Wish

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Bad Things

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★