Sort by

juliana has logged 14 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★½
Edit this entry  
19
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★½
Edit this entry  
19
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★
Edit this entry  
10
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Edit this entry  
04
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
19
Tag

Tag

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
Edit this entry