Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Drifting Home

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Constantine: The House of Mystery

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Memoria

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Montana Story

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★