• Red Notice

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • The Motive

  • Horror Noire

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Manor

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Bingo Hell

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Controlling Britney Spears

    ★★★½

  • Royal Jelly

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Swim

    ½

  • Aftermath

  • The Trip

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★½

  • Claw

    ★★

  • Murder by the Coast

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Untitled Horror Movie

    ★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Sound of Violence

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★

  • Son

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Shook

    ½

  • Fear of Rain

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★