Javi el Fresco has logged 80 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Game Night

Game Night

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Informer

The Informer

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mank

Mank

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Historias lamentables

Historias lamentables

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Rhythm Section

The Rhythm Section

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cold Skin

Cold Skin

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Becky

Becky

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Radius

Radius

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Yummy

Yummy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Relic

Relic

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
Read the review Edit this entry  
15
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Host

Host

2020
×
★★½
Edit this entry  
12
Jumbo

Jumbo

2020
×
★★
Edit this entry  
12
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spree

Spree

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
The Last Warrior

The Last Warrior

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pilgrimage

Pilgrimage

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Nerve

Nerve

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
El tratamiento

El tratamiento

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Terminal

Terminal

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Unknown Origins

Unknown Origins

2020
×
★★
Edit this entry  
27
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Time Trap

Time Trap

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Visitors: Bastille Day

The Visitors: Bastille Day

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Airplane!

Airplane!

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Exam

Exam

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
22 Bullets

22 Bullets

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
If I Were a Rich Man

If I Were a Rich Man

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Silence

The Silence

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
El Camino Christmas

El Camino Christmas

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Who Am I

Who Am I

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Morgan

Morgan

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Glass

Glass

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry