• Snoop Dogg's F*cn Around Comedy Special

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Katt Williams: World War III

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Pig

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Motionless in White - Deadstream #2

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Lost Girls & Love Hotels

  • Tenet

    ★★★★½

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Ava

  • Homemade

    ★★★★

  • Crickets

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★★

  • Scoob!

  • Extraction

    ★★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★

  • The Turning

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

  • Black Christmas

    ½

  • Jumanji: The Next Level