Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Judy Blume Forever

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • I'm Totally Fine

    ★★★★

  • See How They Run

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Whale

  • White Noise

  • Nope

    ½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Fourth of July

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • The Northman

  • The Batman

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★½

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

    ★★★★★

  • The Last Victim

    ★★

  • Kate

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Old

  • Benedetta

    ★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★★

  • Good on Paper

    ★★

  • All My Friends Hate Me

    ★★★½

  • We Need to Do Something

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Palmer

    ★★★★★

  • John and the Hole

    ½

  • In the Earth

    ★★★★

  • Femalien: Cosmic Crush

    ½

  • Riders of Justice

    ★★★★★

  • Mank

    ★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Panda Bear It

    ★★★½

  • 2067

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Critical Thinking

    ★★½

  • Antebellum

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Bill & Ted Face the Music

    ½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★½

  • I Used to Go Here

  • She Dies Tomorrow

  • Host

    ½

  • The Complex: Lockdown

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★★

  • Sputnik

    ★★★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★

  • Horse Girl

    ★★★★★

  • The Nest

    ★★★

  • Spaceship Earth

    ★★★★★

  • Save Yourselves!