Jason has logged 12 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
His House

His House

2020
×
★½
Edit this entry  
19
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Shame

Shame

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★
Edit this entry  
12
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bonnie and Clyde

Bonnie and Clyde

1967
×
★★½
Edit this entry  
05
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry