• VHS 94

    ★★★

  • Fear Street: 1994

  • Lost in the Post

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • OPAL

    ★★

  • Wet Willy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Slaxx

    ★★

  • Host

  • Kissed

    ★★

  • Separation

  • Carrion

    ★★

  • The History of the Seattle Mariners

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Coronavirus: The Beijing Quarantine Diaries

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

  • His House

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Killer Sofa

    ★★★½

  • Winter's Blood

    ★★

  • Impetigore

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • VFW

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

  • Blood Machines

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Fanatic

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★

  • Hoax

    ★½

  • It Chapter Two

  • Full Force

  • Anima

  • Midsommar

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

  • Deerskin

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Masked Mutilator

    ★★

  • Chernobyl

  • The Bob Emergency

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★½

  • Hellboy

  • Mr. Pregnant

  • Depraved

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Us

    ★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★

  • The Art of Self-Defense

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • The Search for the Saddest Punt in the World

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • The Great Hack

  • The Hole in the Ground

    ★★½

  • American Factory

    ★★★★

  • Hail Satan?

  • Fyre

    ★★★½