Sort by
  • Thanksgiving

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Sarah Silverman: Someone You Love

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Not Okay

    ★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★½

  • Close

    ★★★

  • Elvis

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Black Crab

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Am I Ok?

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½